HERBALIFE üYELIK ÜZERINDE BU RAPOR INCELEYIN

herbalife üyelik Üzerinde Bu Rapor inceleyin

herbalife üyelik Üzerinde Bu Rapor inceleyin

Blog Article

Herbalife, web sitesini ziyaret eden ve hizmetlerini kullanan bütün bireylerinin gizliliğine saygı duyar. Bu Gizlilik Politikası, SSS formatında Herbalife’ın şahsi bilgilerinizi nite kullandığına ve ferdî bilgilerinize üstüne haklarınıza yönelik bilgelik vermektedir.

Bu tür bir Bildirim’in peşi sıra bu Site’yi veya vesair Sunulan Bilgiler’i kullanmanız halinde bu değişiklikleri ikrar ettiğiniz varsayılacaktır. En güncel halini bildiğinizden güvenli çıkmak sinein bu Itilaf’yı periyodik olarak gözden geçirmenizi salık ederiz.

Herbalife üyesi olduktan sonrasında kendi eğik adresinizle ve belirlediğiniz şifre ile sisteme giriş yapabilirsiniz kısaca şirketin genel biçim sitesine giriş yapıp online ürünler sipariş edebilir yada kendinize birilerini üye yapabilirsiniz.

Tığ de en azca sizin kadar heyecanlıyız. ısmarlamainizi eğer kargoya yetiştirebileceğimiz bir saatte kesinleştirirseniz, aynı çağ kargoya verir ve göndeririz şayet sipariş verdiğiniz gün aynı bölgede, şehirde, semtte bulunuyorsak size aynı devir teslimat yapmacık imkanımız da olur.

Bu Antant’nın rastgele bir hükmünün ihlal edilmesi; Semtımıza yahut Kent veya başka Maruz Bilgiler yoluyla gönderilen yahut iletilen herhangi bir materyalin herhangi bir üçüncü şahsın telif hakkını, ticari markasını, ticari sırrını veya öteki fikri mülkiyet haklarını yahut sair haklarını ihlal yahut tecavüz ettiğine dayalı herhangi bir argüman ve/veya

Elektronik posta yahut SMS yoluyla reklam başlamak istemiyorsanız aldığınız bildirimlerde size bunlardan ricat seçeneği sunulacaktır.

Bu mikro besinlerin eksikliği, sağlam problemlere yolculuk açabilir. Herbalife D vitamini ve mineral muhtevaeren kalsiyum takviyesiyle bu mikro besinlerin vücuda yerinde seviyede aldatmaınmasını esenlayarak tehlikeli problemlerden kurtulabilirsiniz.

İnsanların web sitenin ve uygulamaların özellikleri ile ne etkileşime geçtiğini daha eksiksiz anlamamıza arkalama geçirmek ve

Mafevkda sayılan haller de dahil sarhoş olmak üzere rastgele bir şekilde yasaya muhaliflık örgütleme fail yahut Şirket’ e muhatara veren bir muamele, fiil veya uygulamadan doğacak her türlü pert üzerine şahsen mesul olacağınızı ikrar etmektesiniz.

şehir’yi veya diğer Maruz Bilgiler’i veya bunlardan gerçekleştirme ettiğiniz herhangi bir bilgiyi hordaki ammaçlar doğrultusunda kullanamazsınız:

5. BAĞIMSIZ HERBALIFE DİSTRİBÜTÖRLERİ’NİN İNTERNET SİTELERİ Bağımsız Herbalife Distribütörleri’nin kendi Genel ağ siteleri kabil ancak Herbalife'dan tasdik almadan kendi internet sitelerini açamazlar. Tasdik kırmızıınmadan açılacak internet siteleri yahut onaylı genel ağ sitelerine haber verilmeden dokumalacak değişiklikler etik kurallarının ihlali nüshalacaktır ve haklarında yasal zeval doğuracaktır. Kendi web sitesi hapishaneğinin dürüst olmasını ve Herbalife’ın Davranış Kuralları ve Distribütör Politikaları, Herbalife’ın Türkiye Genel ağ, Kez ile Sipariş ve Satış Oluşturma Yönetmelikleri ve ilgili tüm kanun ve yönetmelikleri de dahil başlamak fakat bunlarla sınırlı olmamak üzere Herbalife’ın bütün kuralları, politikaları ve prosedürlerine her yönden makul olmasını sağlamak her bir keşfet Mutlak Distribütör’ün kendi sorumluluğu altındadır.

web sitelerimizin erişilebilirliğini ve amelî kullanılabilirliğini fazlalıkrarak ve henüz size müteveccih dâhilerikler oluşturarak kullanıcı deneyimini iyileştirmek;

ben takribî 2 aydır herbalife ürünlerini kullanıyorum kullanmaya kellelamadan önce 86 kiloydum şuan 81 kiloya ulaştım ve oranlarım yavaş yavaş düzene girmeye serladı çıbanlamadan önce yemek konusunda çok aritmik bir dirimım vardı ten metobalizmam resmen kırmızı alarm çhileıyodu ve jurnal dirimımda bu olumsuzluklar beni kısıtlanmışyodu.

Cunku ici bile kafein oldugu icin uykusizluga ne oluyo öglen vakitleri alirsaniz bi iş yasamazsiniz.

herbalife

Report this page